درباره ما

شرکت رابط القاء با داشتن بیش از۲۰ سال تجربه درخشان در زمینه تولید انواع دوشاخه و پریزهای چند راهی سیارخانگی و صنعتی ، پریزهای چند راهی محافظ ولتاژ ویژه لوازم صوتی و تصویری، کامپیوتر، یخچال فریزر و پکیج،انواع ترمینالهای الکتریکی، المنت آبجوش آور سفری و دیگر اتصالات الکتریکی دارای نشان استاندارد از موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران با بهره گیری از تجهیزات و ماشین آلات تولید وآزمایشگاهی مدرن وهمکاری مهندسان و تکنیسین های مجرب در بخش های تحقیق و توسعه، کنترل کیفیت وتولید و بکارگیری کارگران ماهر وآموزش دیده با ارائه محصولاتی با کیفیت برتر درخدمت تولیدکنندگان لوازم خانگی و بازار داخلی می باشد.

فعالیت این شرکت از سال ۱۳۶۷ در شرکت مادر رابط الکتریک آغاز و با هدف به حداکثر رسانیدن تولیدات بالاترین کیفیت از تجربه سی ساله در ایران در بخش مهندسی برق بهره مند گشته و از سال ۱۳۷۶ به منظور ایجاد اشتغال و کار آفرینی و گسترش فعالیت در زمینه تولید انواع بند رابط و اتصالات الکتریکی و پریزهای سیار خانگی وصنعتی از شرکت رابط الکتریک تفکیک و بطور مستقل با نام جدید رابط القاء به شماره ثبت ۲۹۵۹ پا به عرصه وجود نهاد و پس از طی مراحل قانونی و اخذ تائیدها و استانداردهای لازم در سال ۱۳۷۸ به شماره ۱۷۰۸ در زمینه تولیدات خود سرانجام در اردیبهشت ماه ۱۳۸۰ موفق به اخذ پروانه رسمی بهره برداری از سازمان صنایع و معادن به شماره ۱۱۳۳/۱۲۳ گردید.

در بخش کنترل کیفیت با استفاده از انواع لوازم سنجش، آزمونهای کیفی ازمواد اولیه آغاز ودر هر مرحله جهت اطمینان از مرغوبیت محصول تولید شده با ایجاد ایستگاه های کنترل، آزمون های مختلف با توجه به استاندارد ملی ایران ISIRI 635-1روی محصولات انجام می شود.

با توجه به بالا رفتن روز به روز فرهنگ و بار علمی مردم و مصرف کنندگان فهیم ، و استقبال روز افزون هموطنان گرامی نسبت به استفاده از محصولات قانونی، استاندارد و دارای پروانه بهره برداری، نیاز این مهم مشاهده گردید که می بایست با گسترش شبکه خدمت رسانی و ارتقاء روز افزون کیفیت در این راستا محکم تر از قبل قدم برداریم.

همچنین با توجه به ازدیاد لوازم برقی و علاقه عموم به استفاده از لوازم برقی متنوع جهت انجام امور به نحوه سریع وآسان نیاز به پریزهای سیار با توجه به کم بودن تعدادپریزهای ثابت در همه منازل آشکارتر می گردد.

همچنین باتوجه به حساسیت دستگاه های برقی درمقابل نوسانات ولتاژ و قطع و وصل های برق ضرورت استفاده ازمحافظ های الکترونیکی ولتاژ جهت لوازم صوتی و تصویری، کامپیوتر، یخچال فریزر، پکیج و اسپیلت احساس می گردد. به همین علت شرکت اقدام به تولید انوع محافظهای الکترونیکی ولتاژ با توجه به نیاز مصرف کنندگان عزیز نموده است.

شرکت رابط القاء با ظرفیت تولید بیش از چهار میلیون از انواع بند رابط درخدمت تولیدکنندگان لوازم خانگی کشور می باشد. اسامی شرکت هایی که افتخار همکاری با آن ها را داشته ایم. در جدول ۱ می یاشد.افتخار داریم با بهره برداری مناسب از امکانات و توانایی هایمان توانسته ایم سهمی دربالابردن کیفیت تولیدات صنعتی را خود اختصاص داده و در پی ریزی پایه های استقلال صنعتی کشورمان نقشی هرچندکوچک داشته باشیم. امید است با ارائه خدمات رقابت پذیر بتوانیم گامی هرچند کوچک اما موثردرجهت ایجاد اشتغال رشد و توسعه اقتصادی کشور عزیزمان برداریم.

                                                                                                               جدول۱

۱

پارس خزر

۳۱

سام الکتریک

۲

پارس زر آسا

۳۲

تهران سبحان

۳

پاکشوما

۳۳

پادیسان

۴

آبسال

۳۴

حایر

۵

فیلور(بهمن)

۳۵

پادنیش

۶

ارج

۳۶

گلستار(رضوان گاز)

۷

ایران شرق الکترو

۳۷

صنایع پزشکی ایران تولید

۸

نورتوشه

۳۸

کوشاپیشه

۹

آلیش گاز

۳۹

بایاتک

۱۰

بوتان

۴۰

عالی نام زاینده رود

۱۱

امرسان

۴۱

ساتیسان گاز

۱۲

برفاب

۴۲

آریستون

۱۳

آردل

۴۳

الکترولوکس

۱۴

آزمایش

۴۴

مه نیک

۱۵

سپهر الکتریک

۴۵

فرسان

۱۶

ایران پویا

۴۶

درسا

۱۷

سرایش

۴۷

چیلان

۱۸

پارس

۴۸

آلیش گاز

۱۹

لعران

۴۹

الباگاز

۲۰

صنام

۵۰

تشگاز

۲۱

الکترواستیل

۵۱

توان کار آذر تبریز

۲۲

قاینارخزر

۵۲

مهسان

۲۳

کندی

۵۳

نگارآزمایش

۲۴

یخچاوان

۵۴

آیسان جوشان

۲۵

تواترامواج

۵۵

اسنوا

۲۷

ماتاالکتریک

۵۶

گل فر

۲۸

تصویران

۵۷

لوازم خانگی آزمون

۲۹

پیشرانه

۵۸

سونیا

۳۰

وستا صنعت

۵۸

همگان کار صنعت

آدرس دفتر مرکزی:

تهران ، خیابان مطهری، خیابان کوه نور، خیابان ۲، پلاک ۸ ، طبقه پنجم،آپارتمانB

تلفن تماس دفتر مرکزی: ۶۹-۸۸۵۳۴۴۶۸-۰۲۱   فکس:۸۸۵۳۴۴۷۰-۰۲۱

آدرس کارخانه:

سمنان ، شهرک صنعتی شرق ، میدان جمهوری اسلامی ، خیابان آموزش۱، خیابان معرفت

تلفن تماس:۳۳۶۵۲۰۸۸-۳۳۶۵۳۵۱۹-۰۲۳    فکس:۳۳۶۵۲۳۵۳-۰۲۳

پست الکترونیکی :

Rabetelgha_co @yahoo.com

info@rabetelgha.ir