درباره ما

_
_

درباره ما

ما که هستیم؟

شرکت رابط القاء با داشتن بیش از ۲۵ سال تجربه درخشان در زمینه تولید انواع دوشاخه و پریزهای چند راهی سیار خانگی و صنعتی، پریزهای چند راهی محافظ ولتاژ ویژه لوازم صوتی و تصویری، کامپیوتر، یخچال فریزر و پکیج، انواع ترمینالهای الکتریکی، المنت آبجوش آور سفری و دیگر اتصالات الکتریکی دارای نشان استاندارد از موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران با بهره گیری از تجهیزات و ماشین آلات تولید و آزمایشگاهی مدرن و همکاری مهندسان و تکنیسین‌های مجرب در بخش‌های تحقیق و توسعه، کنترل کیفیت و تولید و به کارگیری کارگران ماهر و آموزش دیده با ارائه محصولاتی با کیفیت برتر در خدمت تولیدکنندگان لوازم خانگی و بازار داخلی می‌باشد.

فعالیت این شرکت از سال ۱۳۶۷ در شرکت مادر رابط الکتریک آغاز و با هدف به حداکثر رساندن تولیدات با بالاترین کیفیت از تجربه سی ساله در ایران در بخش مهندسی برق بهره‌مند گشته و از سال ۱۳۷۶ به منظور ایجاد اشتغال و کار آفرینی و گسترش فعالیت در زمینه تولید انواع بند رابط و اتصالات الکتریکی و پریزهای سیار خانگی و صنعتی از شرکت رابط الکتریک تفکیک و به طور مستقل با نام جدید رابط القاء به شماره ثبت ۲۹۵۹ پا به عرصه وجود نهاد و پس از طی مراحل قانونی و اخذ تأییدیه‌ها و استانداردهای لازم در سال ۱۳۷۸ به شماره ۱۷۰۸ در زمینه تولیدات خود سرانجام در اردیبهشت ماه ۱۳۸۰ موفق به اخذ پروانه رسمی بهره برداری از سازمان صنایع و معادن به شماره ۱۱۳۳/۱۲۳ گردید.

در بخش کنترل کیفیت با استفاده از انواع لوازم سنجش، آزمون‌های کیفی از مواد اولیه آغاز و در هر مرحله جهت اطمینان از مرغوبیت محصول تولید شده با ایجاد ایستگاه‌های کنترل، آزمون‌های مختلف با توجه به استاندارد ملی ایران ISIRI 635-1 روی محصولات انجام می‌شود.

با توجه به بالا رفتن روز به روز فرهنگ و بار علمی مردم و مصرف کنندگان فهیم و استقبال روز افزون هموطنان گرامی نسبت به استفاده از محصولات قانونی، استاندارد و دارای پروانه بهره برداری، نیاز این مهم مشاهده گردید که می‌بایست با گسترش شبکه خدمت‌رسانی و ارتقای روز افزون کیفیت در این راستا محکم تر از قبل قدم برداریم.

همچنین با توجه به ازدیاد لوازم برقی و علاقه عموم به استفاده از لوازم برقی متنوع جهت انجام امور به نحوه سریع وآسان نیاز به پریزهای سیار با توجه به کم بودن تعداد پریزهای ثابت در همه منازل آشکارتر می‌گردد.

همچنین باتوجه به حساسیت دستگاه‌های برقی در مقابل نوسانات ولتاژ و قطع و وصل‌های برق ضرورت استفاده از محافظ‌های الکترونیکی ولتاژ جهت لوازم صوتی و تصویری، کامپیوتر، یخچال فریزر، پکیج و اسپیلت احساس می‌گردد. به همین علت شرکت اقدام به تولید انوع محافظ‌های الکترونیکی ولتاژ با توجه به نیاز مصرف کنندگان عزیز نموده است.

شرکت رابط القاء با ظرفیت تولید بیش از چهار میلیون از انواع بند رابط در خدمت تولیدکنندگان لوازم خانگی کشور می‌باشد. اسامی شرکت‌هایی که افتخار همکاری با آن‌ها را داشته‌ایم، در جدول زیر ذکر شده است. افتخار داریم با بهره برداری مناسب از امکانات و توانایی‌هایمان توانسته‌ایم سهمی در بالا بردن کیفیت تولیدات صنعتی را به خود اختصاص داده و در پی ریزی پایه‌های استقلال صنعتی کشورمان نقشی هر چند کوچک داشته باشیم. امید است با ارائه خدمات رقابت پذیر بتوانیم گامی هر چند کوچک اما مؤثر در جهت ایجاد اشتغال رشد و توسعه اقتصادی کشور عزیزمان برداریم.

رابط القاء - تولیدکننده انواع رابط و محافظ
ردیف شرکت ردیف شرکت
۱ پارس خزر ۳۰ سام الکتریک
۲ پارس زر آسا ۳۱ تهران سبحان
۳ پاکشوما ۳۲ پادیسان
۴ آبسال ۳۳ حایر
۵ فیلور(بهمن) ۳۴ پادنیش
۶ آنتن هانی ۳۵ گلستار(رضوان گاز)
۷ ایران شرق الکترو ۳۶ صنایع پزشکی ایران تولید
۸ نورتوشه ۳۷ کوشاپیشه
۹ آلیش گاز ۳۸ بایاتک
۱۰ بوتان ۳۹ عالی نام زاینده رود
۱۱ امرسان ۴۰ ساتیسان گاز
۱۲ برفاب ۴۱ آریستون
۱۳ آردل ۴۲ الکترولوکس
۱۴ آزمایش ۴۳ مه نیک
۱۵ سپهر الکتریک ۴۴ فرسان
۱۶ ایران پویا ۴۵ درسا
۱۷ سرایش ۴۶ چیلان
۱۸ پارس ۴۷ آلیش گاز
۱۹ لعران ۴۸ الباگاز
۲۰ صنام ۴۹ تشگاز
۲۱ الکترواستیل ۵۰ توان کار آذر تبریز
۲۲ قاینارخزر ۵۱ مهسان
۲۳ کندی ۵۲ نگارآزمایش
۲۴ یخچاوان ۵۳ آیسان جوشان
۲۵ تواترامواج ۵۴ اسنوا
۲۶ ماتاالکتریک ۵۵ گل فر
۲۷ تصویران ۵۶ لوازم خانگی آزمون
۲۸ پیشرانه ۵۷ سونیا
۲۹ وستا صنعت ۵۸ همگان کار صنعت